*** سامانه تلفنی هواگو هواشناسی گیلان 134 ***  شعار روز جهانی هواشناسی در سال 2024: خط مقدم اقدام اقلیمی   ***   سال جهش تولید با مشارکت مردم ***   *** « انا لله و انا الیه راجعون » : شهادت خادم الرضا، خادم جمهور ایران، آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی و هیئت همراه را تسلیت عرض می کنیم ***  

بیانیه توافقنامه سطح خدمات

بدینوسیله توافق نامه سطح خدمات تارنمای اداره کل هواشناسی استان گیلان را به اطلاع میرساند:

١- تارنمای اداره کل هواشناسی استان گیلان جهت ارائه خدمات هواشناسی در حوزه های خدمات عامه هواشناسی ، ارائه گزارشات اقلیم شناسی ، ارائه گزارشات اقلیم شناسی خشکسالی ، پیش بینی هواشناسی هوانوردی ، پیش بینی هواشناسی دریایی و اقیانوس شناسی ، پیش بینی هواشناسی کشاورزی ، پیش بینی هواشناسی آبشناسی ، پیش بینی هواشناسی آلودگی هوا و گرد و خاک ، پیش بینی هواشناسی جاده ای ، تحلیل داده و ارائه آمار و اطلاعات هواشناسی راه اندازی شده است. که کاربران با مراجعه به پورتال این اداره کل می توانند به صورت رایگان از خدمات ارایه شده در این حوزه ها استفاده کنند.

٢- کاربران برای دریافت خدمت در هر بخش لازم است تا از طریق پورتال ، بخش خدمات و محصولات به زیرپورتال مربوطه وارد شوند و خدمت مورد نظرشان را دریافت کنند.

٣- در صورتی که برای دریافت خدمتی لازم باشد تا اطلاعات کاربری ثبت شود کاربر باید اطلاعات خواسته شده را به دقت و صحیح وارد کند و در صورتی که در هر یک از مراحل ارایه خدمت مشخص شود که اطلاعات کاربری نادرست است از ارایه آن خدمت به شخص جلوگیری به عمل خواهد آمد.

۴- تارنمای اداره کل هواشناسی استان گیلان امکان ثبت و پیگیری درخواست های انتقادات، پیشنهادات، شکایات را برای شما متقاضیان گرامی در قالب خدمات الکترونیکی فراهم نموده است .

۵- در قسمت »ارتباط با ما« علاوه بر ارایه اطلاعات تماس مدیران اداره کل اطلاعات تماس کارشناسان و شماره اتاق آنها جهت رفاه حال ارباب رجوع قرار داده شده است .

۶- به محض ثبت درخواست، سعی می گردد در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه پیگیری درخواست مطرح شده به متقاضی اعلام و در صورت لزوم درخواست مراجعه حضوری گردد.

٧- تارنمای اداره کل هواشناسی استان گیلان بر مبنای پایداری زیر ساخت های ارتباطی بصورت تمام وقت در دسترس متقاضیان گرامی بوده و در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی، به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد گردید.

٨- زمان از دسترس خارج شدن تارنمای اداره کل هواشناسی استان گیلان از قبل اطلاع رسانی خواهد شد.

٩- جهت سهولت در دانلود اطلاعات مورد نیاز لطفا از نرم افزارهای مدیریت دانلود استفاده نمایید.

١٠ - تمامی تغییرات و بروز رسانی های تارنمای اداره کل هواشناسی استان گیلان بدون خارج شدن تارنما از دسترس خواهد بود ولی در صورت نیاز این کار در پایان روزهای جمعه انجام خواهد شد.