پیام تبریک مدیرکل هواشناسی استان گیلان به مناسبت ایام دهه مبارکه فجر

 

 

محمد دادرس مدیر کل هواشناسی استان گیلان به مناسبت ایام دهه مبارک فجر پیام تبریکی صادر کرد.

به نقل از روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان گیلان محمد دادرس ضمن گرامی داشتن ایام مبارک دهه فجر، با ارسال پیامی این رخداد بزرگ تاریخ معاصر ایران را به همکاران خود تبریک گفت. در بخشی از پیام مدیرکل هواشناسی آمده است:

“انقلاب اسلامی ایران، تجلی شکوه‌مند حماسه و سرافرازی ملتی است که با فریادشان آزادیخواهی و استقلال طلبی را در گوش و جان جهانیان طنین‌ انداز کرد و در سال جاری تقارن میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) با آغاز دهه فجر انقلاب برکات معنوی این ایام را دوچندان کرده و کشورمان را سراسر شادی و شور نموده است.

امیدوارم به برکت این ایام و با اتحاد و همدلی که اکنون بین مردم و مسئولین بوجود آمده است، سرآغازی باشد تا بتوانیم بر بیماری منحوس کرونا که داغ بزرگی را بر دل ملتمان و همه کشورهای دیگر قرار داده فائق آییم و روزگارمان را به مانند گذشته عاری از بیماری و مصیبت گرداند.

بدون شک در آستانه گرامیداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی با شکوه انقلاب اسلامی در تاریخ مجاهدت‌های دلیرانه ملت بزرگ ایران می‌توانیم با بلندهمتی و تلاش مستمر در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و رونق تولید گام برداریم و خدمات هواشناسی را با سطحی بالاتر و کاربردی‌تر  برای عموم کاربران ارائه دهیم.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام خمینی (ره) و تمامی شهیدان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و آرزوی طول عمر برای مقام معظم رهبری، سالگرد یوم‌الله دهه فجر را به ملت قهرمان ایران به ویژه تمامی همکاران اداره کل هواشناسی تبریک عرض کرده و امیدوارم در سایه الطاف الهی، شاهد توفیق روز افزون ایران اسلامی باشیم.”

 

آخرین اخبار: