قول مساعد رئیس مجمع نمایندگان گیلان برای …

 

قول مساعد رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان برای انجام برنامه‌های عملیاتی هواشناسی در استان گیلان

 

 

احمد دنیامالی رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان و نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی و عضو کمسیون عمران مجلس، از امکانات اداره هواشناسی دریایی و ایستگاه هواشناسی سینوپتیک ساحلی در بندرانزلی بازدید کردند.

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان گیلان، روز پنجشنبه ۱۲ تیر ماه احمد دنیامالی رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان و نماینده مردم بندر انزلی در مجلس شورای اسلامی و عضو کمسیون عمران مجلس به همراه محمد دادرس مدیرکل هواشناسی، از اداره هواشناسی دریایی و ایستگاه هواشناسی سینوپتیک ساحلی و بویه دریایی در بندرانزلی بازدید کردند.

مدیرکل هواشناسی استان گیلان در این بازدید امکانات و تجهیزات موجود و شیوه پیش‌یابی و صدور پیش‌بینی هواشناسی دریایی را برای ایشان تشریح کرد. محمد دادرس همچنین تجهیزات مورد نیاز اداره هواشناسی دریایی و ایستگاه هواشناسی ساحلی را برای رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان در مجلس شورای اسلام اعلام کرد و برای تجهیز امکانات اولیۀ تنها شناور تحقیقاتی هواشناسی کشور که در اختیار هواشناسی استان گیلان می‌باشد و تأمین اعتبار برای اجرای برنامه‌های عملیاتی و توسعه شبکه ایستگاه‌ها در استان گیلان مطالبی را بیان کرد. ایشان همچنین درخصوص توسعه شبکه ایستگاهی ساحلی و لزوم تکمیل این شبکه برای بهره‌برداری بیشتر از ذخایر موجود در دریای خزر و رونق گردشگری دریایی، ساحلی و افزایش میزان ماهیگیری و پرورش ماهی در قفس در دریا که در سال‌های اخیر مورد استقبال خوبی قرار گرفته به موارد مهمی اشاره کرد. رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان و نماینده مردم بندر انزلی در مجلس شورای اسلامی نیز ضمن تقدیر از خدمات و زحمات پرسنل شاغل در این دو مجموعه و همچنین اداره کل هواشناسی استان گیلان، برای تحقق برنامه عملیاتی هواشناسی در استان گیلان و به ویژه بندرانزلی قول مساعد داد.

 

آخرین اخبار: