جلسه مشترک استاندار و مدیرکل هواشناسی استان گیلان با رئیس سازمان هواشناسی

 

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان گیلان، ارسلان زارع استاندار گیلان به همراه محمد دادرس مدیرکل هواشناسی استان گیلان با سرکار خانم سحر تاجبخش معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواشناسی کشور عصر دوشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۹ دیدار و گفتگو کردند.

 

در این دیدار که معاونین سازمان هواشناسی نیز حضور داشتند، رئیس سازمان هواشناسی کشور ضمن خوش‌آمدگویی به استاندار گیلان، هواشناسی استان گیلان را از مجموعه‌های توانمند سازمان هواشناسی کشور بیان کردند و با اشاره به همکاری جمعی از پرسنل هواشناسی استان گیلان در کارگروه‌های مهم سازمان از عضویت مدیرکل محترم هواشناسی استان گیلان در کارگروه‌های مهم و زیربنایی سازمان ابراز خرسندی کرد.

ارسلان زارع استاندار گیلان نیز ضمن تقدیر از رئیس سازمان هواشناسی کشور برای برگزاری این جلسه، هواشناسی استان گیلان را از ادارات پویا و توانمند برشمرد. استاندار گیلان با ابراز رضایت از پیش‌بینی‌های صادره از جانب هواشناسی گیلان که عمدتاً با صحت بالا و در زمان مناسب سبب مدیریت به موقع بحران‌های جوی در استان گیلان می‌شود، حمایت استانداری گیلان را از برنامه‌های توسعه‌ای هواشناسی گیلان بیان کرد.

 

 

رئیس سازمان هواشناسی کشور از توسعه شبکه ایستگاه‌ها در گیلان برای پایش پدیده‌های جوی در پهنۀ بیشتری از استان گیلان و همچنین تکمیل پروژه‌های نیمه تمام هواشناسی گیلان تا پایان دولت تدبیر و امید خبر داد که استاندار گیلان نیز در این خصوص قول مساعد دادند.
در ادامه استاندار گیلان و مدیرکل هواشناسی به همراه رئیس سازمان هواشناسی و معاونین از مرکز کنترل کیفی داده‌های هواشناسی، مرکز مخابرات و مرکز ملی پایش و مدیریت بحران مخاطرات جوی کشور بازدید کردند.

 

 

 

آخرین اخبار: