تقدیر مدیرکل هواشناسی از فعالیت‌های فرهنگی و هنری و خادمین مراسم مذهبی

 

 

مدیرکل هواشناسی استان گیلان طی مراسمی از برگزیدگان مسابقه کتابخوانی، نقاشی، یاوران نماز و خادمین مراسم مذهبی و فرزندان همکارانی که به سن تکلیف رسیده بودند، تجلیل کرد.

 

به نقل از روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان گیلان، با همت ستاد اقامه نماز اداره کل هواشناسی استان و با موافقت محمد دادرس مدیرکل هواشناسی استان گیلان، از سرکار خانم سوزان ساسانیان، فائزه شعبانزاده، علیرضا قناعتی، مراد طاهر خورسندی و حجت علی‌نژاد به عنوان برگزیدگان مسابقه کتابخوانی «کتاب شیوه دعوت به نماز» تجلیل گردید.

 

 

همچنین از مهیار علی پرست، زهرا متقی، محمد دهقان، الهه سلیمانی، آرش کرد جزی، آیلین عزتی و تبسم محجوب از فرزندان همکاران هواشناسی به منظور شرکت در مسابقه نقاشی و از علیرضا محمدزاده، محمد علی‌پرست و سرکار خانم فاطمه صیاد رودکار به عنوان یاوران نماز و خادمین مراسم مذهبی و همچنین فاطمه حمیدنژاد، تبسم محجوب و ملال علوی از فرزندان همکارانی که به سن تکلیف رسیده بودند، با اهدا جوایز و لوح تقدیر طی مراسمی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی تجلیل گردید.
همچنین مدیر کل هواشناسی جهت کمک به مجمع خیرین مسجدساز و تجهیز نمازخانه اداره کل هواشناسی استان گیلان مبلغی اعتبار اختصاص داد.

 

آخرین اخبار: