بازدید مشترک استاندار گیلان و مدیرکل هواشناسی استان ازنمایشگاه گنج‌مقدس

 

برای گرامیداشت هفته دفاع مقدس دکتر زارع استاندار محترم گیلان و معاونین استاندار و محمد دادرس مدیرکل هواشناسی از نمایشگاه گنج مقدس بازدید کردند.

برای گرامیداشت هفته دفاع مقدس دکتر زارع استاندار محترم گیلان و معاونین استاندار و محمد دادرس مدیرکل هواشناسی به همراه تعدادی از مدیران استانی از نمایشگاه گنج مقدس بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان گیلان با توجه به هفته دفاع مقدس در آخرین روز نمایشگاه و در آئین اختتامیه این نمایشگاه که در برگیرنده حماسه هشت سال حضور گیلانیان در دفاع مقدس بود، محمد دادرس مدیرکل هواشناسی به همراه دکتر زارع استاندار محترم گیلان و دکتر قاسم نژاد معاون سیاسی استاندار گیلان و سردار عبدالله‌پور فرمانده سپاه قدس گیلان از این نمایشگاه دیدار کردند. این نمایشگاه که تحت عنوان گنج مقدس در میدان شهدای  ذهاب رشت برگزار گردید، مورد استقبال عموم واقع شد و مدیرکل هواشناسی در این دیدار ضمن بازدید از همه غرفه‌ها با حضور در غرفه مطبوعات و رسانه حضور یافت و با خبرنگار بسیج رسانه مستقر در این غرفه به مصاحبه پرداخت. مدیرکل هواشناسی استان ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و ذکر خاطره از ایام دفاع مقدس نسبت به تشریح برنامه‌ها و فعالیت‌های هواشناسی و تبیین برخی از اقدامات هواشناسی استان در بخش توسعه شبکه ایستگاه‌های هواشناسی در استان گیلان مطالبی را بیان کرد.

 

 

آخرین اخبار: