بازدید امام جمعه شهرستان کیاشهر از ایستگاه هواشناسی بندرکیاشهر

 

 

با توجه به اهمیت باران‌های هفته گذشته در استان گیلان و نیاز مبرم شالیزارهای گیلان به این بارش، توجه مسئولین شهرستانی به چگونگی پایش پدیده‌های جوی و فعالیت ایستگاه‌های هواشناسی در شهرستان‌ها جلب گردیده است. به همین مناسبت در فرصت محیا شده، بازدیدهایی نیز از ایستگاه‌های هواشناسی بعمل آوردند .

 

بنابه گزارش روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان گیلان، امام جمعه بندرکیاشهر حجت الاسلام امیدی در طی بازدیدی، روز یکشنبه ۲۰ تیرماه، از نزدیک در جریان فعالیت همکاران مرکز کاوش‌های جوی و رادار هواشناسی بندرکیاشهر قرار گرفت. دراین دیدار علی محجوب ضمن عرض خیرمقدم توضیحات کاملی از فرآیند پایش جو و دریا و صدور توصیه‌های هواشناسی به کشاورزان و صیادان منطقه  ارائه داد. وی همچنین  از وضعیت بارش فصل زراعی جاری و وضعیت جوی پیشرو توضیحاتی را بیان کرد. در ادامۀ این بازدید امام جمعه بندرکیاشهر ضمن ابراز خرسندی از خدمات هواشناسی و تقدیر از خدمات این ایستگاه درخصوص اطلاع‌رسانی بموقع کشاورزان برای بهره‌برداری هرچه بهتر از نزولات جوی در هفته گذشته که سبب احیاء مزارع برنج و گریز از کم آبی گردید، خواستار مساعدت و حضور و پشتیانی سایر مسئولان شهرستانی در حفظ و نگهداری و بهبود فعالیت‌های این مرکز شدند.

همچنین در  خاتمه این دیدار امام جمعه بندرکیاشهر با همکاران مرکز کاوش‌های جوی و رادار هواشناسی بندرکیاشهر به گفتگو پرداخت و همکاران نیز درخصوص روند فعالیت‌های خود به ارائه توضیحاتی پرداختند.

 

 

 

آخرین اخبار: