اطلاع رسانی به موقع هواشناسی استان گیلان درخصوص بارش شدید برف بهمن ۹۸ در متن گزارش مقام عالی وزارت راه و شهرسازی به محضر مقام معظم رهبری

 

 

محمد اسلامی وزیر محترم راه و شهرسازی دولت تدبیر و امید در گزارش عملکرد وزارتخانه متبوع خود به مقام معظم رهبری در بخش مربوط به دستاوردها و عملکردها به عملکرد هواشناسی استان گیلان درخصوص برف بهمن ۹۸  اشاره نمود.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان گیلان، محمد اسلامی وزیر محترم راه و شهرسازی در جهت عملکرد وزارتخانه خود درخصوص تسریع در روند پیشرفت کشور در حوزه زیر ساخت‌ها و محرومیت زدایی، با تحرک‌بخشی به فعالیت‌های این حوزه  و بهره مندی از روش‌های خلاقانه و اقدامات انجام گرفته، گزارشی چند صفحه‌ای در مورخه ۱۳۹۹/۵/۲۹ به محضر مقام معظم رهبری ارسال نمود. نکته حائز توجه که موجب مسرت و افتخار مجموعه هواشناسی کشور و به ویژه هواشناسی استان گیلان گردید، اشاره مقام عالی وزارت به عملکرد هواشناسی استان گیلان درخصوص اعلام بموقع هشدار و وقوع برف شدید در بهمن ماه ۹۸ در استان گیلان است. در این گزارش در بخش مربوط به دستاوردها و عملکردهای طرح‌های عمرانی تحت عنوان “افزایش تولید داده‌های کنترل شده مرتبط با وضع هوا و افلیم در سال جهش تولید  و ارتقاء کمی و کیفی پیش بینی‌ها و هشدارهای جوی بویژه در زمان رخداد مخاطرات وضع هوا” با اشاره به اطلاع رسانی رخداد بارش برف شدید و کولاک در استان گیلان، آن را موجب عدم غافلگیری دستگاه‌ها و افزایش آمادگی دستگاه‌ها و مردم دانسته است.

 

 

محمد دادرس مدیر کل هواشناسی استان گیلان ضمن تبریک این موفقیت به ریاست محترم سازمان هواشناسی کشور و همکاران خود در مجموعه هواشناسی استان گیلان، خواستار تداوم تلاش مجدانه و ارتقاء خدمات رسانی به همه کاربران اعم از خصوصی و عمومی و به ویژه مردم گریدد.

 

 

آخرین اخبار: