آقای ضیاء نوروزی‌نیا به افتخار بازنشستگی نائل آمد

 

آقای ضیاء نوروزی‌نیا رئیس ایستگاه هواشناسی سینوپتیک رودسر در استان گیلان پس از سی سال خدمت صادقانه به افتخار بازنشستگی نائل آمد.

 

 

پس از سال‌ها خدمت و تلاش برای خدمت‌رسانی به مردم و جامعه و انجام رسالت مهم و با ارزش تلاش برای اعتلای میهن، رئیس ایستگاه هواشناسی سینوپتیک رودسر به افتخار بازنشستگی نائل گردید.

 

 

به  گزارش روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان گیلان، ضیاء نوروزی‌نیا در تاریخ ۱۳۷۰/۰۶/۰۱ به استخدام سازمان هواشناسی کشور در آمد و ایستگاه هواشناسی پارس آباد مغان اولین محل کار ایشان بود. وی سپس در سال ۱۳۷۲ به هواشناسی استان گیلان منتقل گردید و پس از اشتغال در ایستگاه‌های هواشناسی کشاورزی رشت، فرودگاه سردار جنگل رشت، لاهیجان و آستارا در تاریخ ۱۳۹۱/۱۱/۰۴ در ایستگاه هواشناسی رودسر به ادامه فعالیت پرداخت و با سمت رئیس این ایستگاه در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۲۰ به افتخار بازنشستگی نائل گردید. محمد دادرس مدیرکل هواشناسی استان گیلان که به همراه محمد کردجزی معاون فنی و شبکه ایستگاه‌ها و یوسف شجاعی رئیس شبکه پایش هواشناسی استان گیلان در آئین قدردانی از آقای نوروزی‌نیا در محل ایستگاه هواشناسی رودسر حضور داشتند، از ایشان به عنوان یک کارمند دلسوز و منضبط و کارآمد یاد کرد و برای ایشان آرزوی سلامت و موفقیت در کنار خانواده محترمشان را از درگاه الهی خواستار شد. در این آئین با اهداء لوح سپاس از زحمات سی ساله ایشان تقدیر به عمل آمد.

 

 

آخرین اخبار: