دیدار مدیرکل هواشناسی با استاندار گیلان

 

مدیر کل هواشناسی استان گیلان پس از ارائه گزارش در جلسات مدیریت بحران با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور در گیلان، برای ارائه گزارش مکتوب سامانه بارشی ۲۰ الی ۲۲ بهمن و بارش برف در استان گیلان به دیدار استاندار گیلان رفت.

 

 

به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان گیلان، محمد دادرس مدیرکل هواشناسی استان گیلان روز پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ در ابتدای این دیدار از اقدامات هواشناسی استان گیلان درخصوص بارش برف ۲۰ الی ۲۲ بهمن ۹۸ و چگونگی شکل‌گیری سامانه بارشی و همچنین مناطق درگیر برف گزارشی ارائه کرد.
مدیرکل هواشناسی سپس به مقایسه این سامانه بارشی با بارش‌های برف در سنوات گذشته طی ۱۵ سال اخیر در استان گیلان پرداخت. محمد دادرس پس از ارائه این گزارش درخصوص آسیب‌های وارده به برخی از ایستگاه‌های هواشناسی و زیرساخت‌های موجود، مطالبی بیان کرد و خواستار تأمین اعتبار جهت بازسازی آسیب‌های وارده گردید.
مدیرکل هواشناسی گزارشی مستند و مکتوب که در قالب یک برنامه دو ساله جهت تأمین امکانات مورد نیاز هواشناسی استان گیلان شامل سخت افزار، نرم افزار، ادوات و سنجنده‌های هواشناسی بود را به ارسلان زارع، استاندار گیلان تقدیم کرد.
در خاتمۀ این دیدار ارسلان زارع استاندار محترم گیلان بابت خدمات و اطلاع رسانی مناسب و بموقع هواشناسی گیلان و تلاش شبانه روزی کارشناسان خبره شاغل در این مجموعه در مواقع بحرانی، بویژه در شرایط خاص از جمله برف بهمن ۹۸ تشکر و قدردانی کرده و درخصوص تأمین اعتبار بخشی از نیازمندی‌های اداره کل هواشناسی گیلان و تحقق برنامه‌های اجرایی مورد نظر اعلام مساعدت همکاری نمودند.

آخرین اخبار: